Mardin Yabancı Escort Bayan Elis

Merhaba Ben Bayan Elis 29 yaşındayım Mardin’de yaşıyorum. Kimya Teknikeriyim. Üniversiteyi bitirdikten sonra İyi bir laboratuar da çalışıyorum. Yoğun bir iş hayatına sahibim fakat sevdiğim bir mesleğe sahip olduğum için bu yoğunluk benim için çok sorun olmuyor. Zevkli bir çalışma ortamına sahibim. İşyerinde çok iyi çalışma arkadaşlarına sahip olduğum için kendimi ayrı bir şanslı hissediyorum.

 

Hafta sonları çalışmadığım için bol bol kendime vakit ayırıyorum. Özellikle ev hayatına saygı duyan bir insanım. Sosyal olmakla birlikte aile yaşantısına özen gösteren biriyim. Gezmeyi çok seven ve farklı şehirlere seyahat etmekten hoşlanan biriyim. Yeni yerleri görme merakım vardır. İyi mekânlarda vakit geçirmekten hoşlanırım. Çevremdeki insanları seçerken çok seçici davranırım. Evde vaktimi bilgisayar üzerinde geçiririm. Yeni ve farklı şeyleri takip etmekten zevk alırım.

 

Bunun dışında çok kısa ilişkiler yaşamadım fakat evliliğe değecek karaktere sahip bir ilişkim olmadı .İlişki yaşayacağım insanın özgür ruhlu olmasında bir sakınca yok sınırları bildiği müddetçe sosyal olması bende çok fazla rahatsızlık oluşturmaz.

 

Bunun dışında sinema ve tiyatro tutkum vardır. Vizyona yeni giren filmleri çok iyi takip ederim. Komediye karşı özel bir ilgim var. İş yerinde yeterince strese sahip olduğumuz için. İş dışında özellikle eğlenceyi çok severim. Pozitif ruhlu insanlardan çok hoşlanırım ve böyle bir karakterim var.

 

Spor yapmak en büyük zevkimdir. Yüzmek özellikle beni çok rahatlatır. Eğlenceyi ve gece gezmelerinden hoşlanırım.

2

G

Gorusmek istersen bir email at. Gorusmek isterim carsamba gunu mardinde olacam

Bir Cevap Yazın